Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek! Mégis mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, arról lenne szó hogy a barátommal nemrég szakítottunk, mert eléggé elhanyagolt és nem éreztem a szeretét. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy attól félek hogy öngyilkos lesz. Én tényleg nem akarok már vele, lenni nem jókedvemből szakítottam. Viszont megőrülnék ha valami történne vele. Tegnap is felhívott, beszélgettünk, végkép lezártam a dolgot és akkor mondja hogy ő előbb-utóbb öngyilkos lesz. Na nem ebből kifolyólag, amúgyis vannak problémái pl.gépezik. Az a baj hogy ő nemcsak mondja, mivel már egyszer próbált öngyilkos lenni, a szenvedélybetegsége miatt. Na akkor kellett volna elhagyni. Mit tehetnék? Félek, hogyha csak úgy vagyok vele hogy, "ajj úgyis csak nagy a szája, aztán egyik reggel arra kelek hogy kapom a szörnyű hírt. Aki tud adjon valamilyen tanácsot, vagy ha valakinek van hasonló tapasztalata szivesen várom a véleményeket. Inkább félek alaptalanul, minthogy tényleg tragédia legyen a vége!

22/L


2011. okt. 25. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
"Inkább félek alaptalanul, minthogy tényleg tragédia legyen a vége! " Ámen 22F
2011. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzelmileg akar zsarolni ezzel, hogyha azt mondja, hogy ha szakítotok, öngyilkos lesz... Te sajnos nem biztos, hogy tudsz segíteni rajta, lehet, hogy ilyen problémákkal szakemberhez kéne fordulnia.
2011. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Elérte amit akart: szakítottál vele, de még mindig róla beszélsz, rá gondolsz. Ez volt a célja a fenyegetőzéssel. Aztán te hamarosan felhívod jól van-e, aztán bepróbálkozik. Aljas ro..ék az ilyen!
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert ott kell hagyni, érzemileg akar zsarolni. Ne hagyd magad, nehogy megsajnáld, mert akkor ő nyert.
2011. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megsúgom, hogy ezt úgy hívják lelki terror és érzelmi zsarolás. Mint a példa mutatja, nálad nagyon jól beválik. Gerinctelen az ilyen ember... 22F
2011. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szólj a szüleinek vagy egy jó barájának h figyeljenek rá jobban,mert neked ilyenket mond,és félsz h öngyilkos lesz
2011. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem tom de lehet h télleg öngyilkos akar lenni és NEM egy roha___k
2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
aki öngyilkos akar lenni, az szépen csendben megteszi, nem fenyegetőzik vele... csak zsarolni akar :/
2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkos akar lenni, az nem beszél róla, hanem megteszi.
2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik lelki terrornak. Ezzel vagy megküzdesz, vagy alá rendeled magad és egy labilis embernek, aki mellett megkeseredik az életed (vagy a legszebb fiatal éveid). A választás a Te kezedben van...
2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!