Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 iskola között kell döntenem,...

3 iskola között kell döntenem, Salgótarjánban a Bolyai vagy Madách, vagy Pásztón a Mikszáth. Melyikbe mennétek szívesen?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, nevesebb iskola, illetve milyenek a tanárok diákok? Melyikbe jártok? Köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 19. 23:47
 1/5 anonim válasza:
55%

Azt mondják a bólyai jobb mint a madách ... de elég szar szakok vannak a bólyaiban . Nekem a madách jobban tetszik .

A pásztói mikszáthről még nem halottam .



Szerintem én a madáchba vagy a GTbe megyek ... de nem tudom eldönteni :( szerinted ?

ha gondolod írj privit :)

2011. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Bolyai (rövid o-val kell írni erre én is és a többi diáktársam is allergiás :) )


Jó hangulat közösség, nagyszerű színvonal. Ha van segged és letudsz ülni tanulni akkor nincs problem én most is max 2 órát tanulok naponta


ha 2tannyelvűbe jelentkeztél akkor az első év csupa lazítás szinte csak angolra kell figyelni

utána meg nem nehéz de azért tájékozód alaposan

2012. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Mikszáth.Madách: hát én ugy halottam nem valami nagy szám az iskola.Bolyai:Ahogy irták lazulás van.De nem annyira mert azé 2 oranal többet kell tanulni azé ott hogy a következő években ne fogd a fejed.Azért mikszáth mert:A főiskolán (pl:Károly Róbert) +60p ha onann jösz.Kellemes hangulat.tiszta folyosók.

Azt is nézd melyik van közelebb neked

2013. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Melyik mellett döntöttél?
2013. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bolyai mellett döntöttem :) Miért kap +60 pontot aki Mikszáthos?
2014. aug. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!