Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus, igazgatásszervező?

Corvinus, igazgatásszervező?

Figyelt kérdés
Van valaki itt, aki ebbe az iskolába, erre a szakra jár? Tudna róla mesélni? Milyen maga a szak, a tantárgyak, a tanárok, az iskola, a légkör, mennyire kemény stb stb. Mindenre kíváncsi vagyok!! :))

2011. nov. 22. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nemzetközi igazgatásra járok, de csak pár tárgyban tér el a két szak. Csak nektek van szociálpszcihológia, statisztika, logika. Nekünk pedig kötelező a szaknyelv és a diplomáciatörténet. Akit érdekel a töri, a jog, a diplomácia, annak telitalálat mind2 szak. Sőt. Elárulom, engem alig érdekel valamelyik tárgy, csak azért jöttem ide, mert valamiből meg kell élni (alapvetően bölcsész típus vagyok), és képzeld, mégis elvagyok a tárgyakkal, és nagyon szeretek idejárni. A közösség a legnehezebb pillanatokban is kárpótol. Kell tanulni, nem keveset. Ha épp nem zh van, akkor vagy kiselőadás vagy beadandó. És sajnos van néhány olyan tárgy, amire másik épül, esetleg mind a 6 féléven keresztül. És ezek pont bukótárgyak. Tehát ha nem sikerül, min. 1 év csúszás... Azzal is számolj, hogy a közigazgatásban dolgozni viszont nem túl vonzó, inkább monoton, unalmas, száraz, hacsak nem olyan területre kerülsz, ami tényleg nagyon érdekel. Na de nem akarlak lebeszélni, sőt! Ha tetszik, akkor gyere! :)

2011. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon kemény, de jó

nem büfészak :D

itt néha a kettesért is vért kell pisilni

2011. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!