Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyerekem minden vágya, hogy...

A gyerekem minden vágya, hogy rendőr lehessen. Vajon felveszik a rendvédelmi szakközépbe?

Figyelt kérdés
A gondunk ugyanis az, hogy az egyik unokatesója, akivel a családunk is tartja a kapcsolatot, súlyos bűncselekmény miatt fegyházban van. Vajon elég-e, ha mi, a közvetlen családtagok élete makulátlan? Avagy...milyen rokonsági fokig felelünk a családtagjainkért? Ugyanis azt hallottuk, hogy az unokatestvére miatt nem fog megfelelni a felvételi követelményeknek...Ugyanis átvilágítják a családot.
2011. nov. 25. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jo pont az teny.
2011. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) de egy kicsit konkrétabb segítség kellene. :)
2011. nov. 25. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem.Barátnőm is rendőrsuliba akrt menni,de a jegyi miatt be se hívták.Szerintem pont nem érdekli őket az,hogy az unokatesója mit csinált...külömben is honnan tudnák meg,hogy rokoni kapcsolatban vannak,meg csak az unokatestvére,könyörgöm!Ha még a testvére lenne akkor se tehetne róla!Ha jók a jegyei és jó felvételit írt biztosan le se fogják sz@rni,hogy az unokatestvére börtönben van...
2011. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak!

...Onnan tudják meg, hogy a családot átvilágítják. És mi tartjuk a kapcsolatot a rab sráccal.

2011. nov. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!