Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnáziumba járok, nulladi...

Egy gimnáziumba járok, nulladik évfolyamon. Rendőr szeretnék lenni, muszáj elvégezni valami rendészeti szakközépiskolát, fősuli előtt?

Figyelt kérdés
Szóval fősuli, vagy egyetem előtt kell végezni valami rendészeti szakközépiskolát, mert elvégre semmi tapasztalatom nincs a rendőrség terén.
2011. nov. 20. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallod öcsi ne legyél hülye, ne legyél rendőr nem éri meg, figy tesó 80 000 a fizum. Az elmúlt 2 hétben így is kiküldtek ilyen családi balhékhoz ahol apu verte anyut totál betintázva közben a gyerek meg a saját szarjába fetrengett, és 3x álltak előttem késsel h megszúrkálnak hallod bár újra kezdhetném :_(. Lehet h jól hangzik h korábban elmehetsz nyugdíjba de garantálom h nem éred meg azt a kort. Most gondolkodtam rajta hogy elmegyek smasszernak de az is szopó mert az őrültek közt vagy egész nap, és ha dolgozol 3 évet az olyan mintha egy évet ténylegesen leültél volna, a fizu meg ugyanolyan fos... Jön felém a cigány baltával, lábonlövöm és engem basz meg a bíróság mert hogy nem volt jogom rálőni mert a pisztoly erősebb fegyvernek számít, meg kelett volna várjam amíg megcsap a baltával és csak az után számítana önvédelemnek. Fél éves fizum ráment erre a perre...


Ne legyél rendőr mert megölnek vagy éhenhalsz...

2011. nov. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) megfontolom :) de mégis a kérdésemre válaszolna valaki? :)
2011. nov. 21. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell. A pesti Rendőrtiszti Főiskolán az érettségi és az alkalmassági vizsgálat teljesítése a követelmény. (2000 méteres futás, hajlított karú függés stb..)

[link]

Itt van, hogy mit kell teljesítened. :D:D

(Amúgy én is ide akarok majd jelentkezni gimnázium után:)

2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahhoz hogy rendőr legyél, nem kell főiskolát végezend. A főiskolán tiszteket képeznek, a szakközépbe pedig tiszthelyetteseket. Tehát mindkét iskola elvégzése után rendőr leszel.
2012. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!