Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni Csokonai...

Milyen a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium? Milyen a 4 évfolyamos emelt szintű angol csoport? Nehéz bekerülni? Milyen ott a társaság, tanárok? Bármi érdekel az iskolával kapcsolatban!

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Egyik leggyengébb iskola Debrecenben.
2011. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy fenét a leggyengébb!!! Nem túl jó hírű, de a tanári kar ebben a gimiben a legszigorúbb. Alig adják meg a 4-est, állandóan dolgozatok vannak, qrva nagy a követelmény.

Többet kell tanulni mint a Fazekasban. Ne menj ebbe a suliba, be se jelöld!!! Nagy szivatások mennek. De a keresésnél nézd meg, jó pár fórum van a Csokiról és mások is ezt írták itt róla.

2011. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
A követelmény nagy,de attól még nem erős iskola.
2011. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
az egyik barátnőm oda jár suliba.. és pont erre de nagyon utálja kitűnővel ment oda és kettes körül áll szinte mindenből.. pedig egy nagyon erős iskolából ment oda.. a tanárok nagyon szigorúak igaz van néhány kivétel de nagyon nem ajánlom azt a sulit én is oda akartam menni.. de nem valami jó iskola..inkább menj a Fazekasba akkor vagy a TÁG-ba :)
2011. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
utolsó hozzászóló! Igazad van, nagyon sokat kell tanulni, jobban megf.ngatják a tanulókat mint a TÁG-ban és DIREKT lehúzzák a jegyeket. A Tág-ba meg inkább felfelé kerekítenek már csak az iskola nagy híre miatt is, hogy az osztályátlaggal ne szégyenkezzenek. A Fazékba pedig a legnehezebb manapság bekerülni, nagyon népszerű lett az utóbbi pár évben. És nagyon jó az oktatás, csakhogy oda kitűnővel érdemes próbálkozni és nagyon jó felvételivel.
2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez hülyeség amit mondasz,nem kerekítenek felfele meg nem adnak jó jegyeket.Tudom mert ide járok.

2011. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó! Akkor hülyeséget beszéltek az ismerőseim, mert ők is odajárnak. Én ezt csak hallottam. De azt már megfigyeltem, hogy egy suliról sose mondanak azonos véleményt.
2011. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja hogy te hallottad!Az mindjárt más.

Attól hogy te hallottál valamit,még nem biztos hogy igaz is.

2011. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
csokis vagyok és ugyanolyan suli mint a többi, hülyeség hoy gyengébb max a diákok hül yébbek és lustábbak , de ugyanugy kell tanulni és nekem sikerült szinte mindenből ötösnek lennem
2012. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csokis vagyok:D és tényleg nagyon sokat kell tanulni... a tanárok is nagyon szigorúak vagyis van pár kivétel de én pont kikaptam a legjobbakat.....
2014. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!