Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémiások! Budapesti Műszaki...

Kémiások! Budapesti Műszaki Egyetem, vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Értem itt a képzés színvonalát, a későbbi elhelyezkedési lehetőségeket, na meg esetleg a költségeket a szállásra nézve...
2011. nov. 26. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

BME.

Én úgy hallottam hogy Debrecenbe csak az orvosképzés a színvonalas, a többi nem igazán.


De annyi ilyen kérdés volt már....

2011. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Debrecenbe semmiképpen se gyere!


Nagyon alacsony az oktatás színvonala az első válaszolónak igaza van. Én mérnöki szakon vagyok de nagyon sok dolgot látok ami elszomorít és nem tudok semmit sem tenni ellene. Pl vizsgán orrba-szájba hagyják, hogy puskázz, zh-k nincsenek vagy ha vannak akkor nem a vizsgárabocsájtás feltétele hanem csak a megajánlott jegyért megy, nem rugnak ki innen senkit csak átrakják költségesre,záróvizsgán mindenkit átengednek stb ergó mindenki elvégzi.

2011. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Tökmindegy. Magyarországon az összes egyetem a béka segge alatt van. EZ egy ilyen ország. Itt minden szar.
2011. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 3. válaszolónak abból a szempontból igaza van, hogy nyugaton gőzük nincs róla, hogy mi az a BME. Nekik csak egy keleti ország műszaki egyetemén végzett valaki vagy. Ellenben itthon, és még Ausztriában és esetleg Németországban is számít, hogy hol végeztél, mert ők talán még tudják, hogy mi az a BME.
2011. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!