Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy budapesti ismerősöm szimplán leparasztozta, bunkózta a lakóhelyem (Debrecen) lakóit? (és mint kiderült utólag úgy, hogy még soha nem is járt ott)

Figyelt kérdés

Pedig értelmes értelmes srác egyébként..

Meglepődtem azon, hogy vannak ilyen pestiek, akik nem törődve a kialakult sztereotípiákkal, ennyire képesek önmaguktól eleget tenni nekik...


2010. jan. 16. 00:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nmtom mit lepődsz meg. pesten sok vidékit leparasztoznak.


De ettől még nem minden pesti ilyen. És sok vidéki is lenézi a pestieket, vica versa.


Debrecen szép hely, főleg karácsonykor.

2010. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
84%
paraszt aki mondja. lakhelytől függetlenül.
2010. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg elég egyszerű ember lehetsz ha ilyesmin csodálkozol :D.
2010. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
én győri vagyok, de suli miatt pesten élek. és a pestiek parasztok. no comment, ennyi a véleményem. de az biztos, hogy megvan rá az okom
2010. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
33%
hé, előző: nekem az egyik legjobb barátom győri. én meg pesti. soha nem parasztoztuk egymást. erre varrjál gombot, hülyegyerek.
2010. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

mondom, ismerem a sztereotípiákat..

de hogy egy barátom mondta ezt nekem, hát nem esett túl jól...

2010. jan. 16. 00:51
 7/23 A kérdező kommentje:
Hé 00:37-es: nálad az egyszerűség fogalma egybeesik a bunkó fogalmával? Hadd ne folytassam...
2010. jan. 16. 00:57
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet,hogy csak poén volt? mi is csomó mindenkit leparasztozunk és falusizunk az osztályban,de cs poénból aztán meg jókat röhögünk rajta..
2010. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

"...Pedig értelmes értelmes srác egyébként.. "


A fentiek ismeretében kétlem.

Itt az idő hogy újra kalibráld az ember ismeretedet. Pl az ha valaki több diplomás 135 IQ-val az nem egyenlő azzal hogy értelmes, max könnyen magol.

Erre Morvai ez egyik legjobb példa.

2010. jan. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Pont egy olyan osztja az észt, aki még azzal sincs tisztában, hogy mikor kell vesszőt alkalmazni...


Ugye előző...

2010. jan. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!