Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia vagy jogász szakot...

Biológia vagy jogász szakot válasszam? Hamarosan pályaválasztás előtt állok és teljesen tanácstalan vagyok. Egyébként érdekel mindkét szak. Tanácsokat várok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizikus szakot válaszd.
2011. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a biosz. A jogtudomány is dunarekesztő jelenleg.
2011. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiválasztottál két teljesen ellentétes, más agyat és beállítottságot igénylő szakot. reál a humánnal szemben. Szerintem előbb döntsd el, hogy humán vagy reálos agyad van, aztán ahhoz mérten lődd be, hogy azon belül miben vagy jó, mert nekem pl elég magas IQ-m van, de egy bölcsész szakot irtó nehezen tudnék kiszenvedni szerintem, míg ismerek olyan intelligens embert, aki jogon él és virul, de fizika szakon fél év alatt bedarálná az egyetem. Szóval ez sokkal mélyebb rálátást igényel, nem lehet így választani a jövődet meghatározó lehetőségek közül. Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de nem tudtam elsuhanni emellett
2012. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!