Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jedlik Ányos Informatikai-...

A Jedlik Ányos Informatikai- és Gépipari Középiskoláról Győrben szeretnék mindent megtudni. Hányas átlagon veszik fel a tanulókat, továbbtanulási lehetőségek, stb?

Figyelt kérdés

Pontszámítás hogyan van, német-gépész szakmacsoportba szeretnék oda menni. Hány pont kell a felvételhez, hányas átlagtól veszik fel az embereket, gyakorlati órák vannak-e, és ha vannak mik, stb. Szóval általánosságban mindent szeretnék tudni a suliról, mivel továbbtanulás előtt állok.

Köszi előre is!


2011. nov. 26. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Műszaki infós végzős vagyok. Vannak gyakorlati órák (nálunk elektronika), de a szakmai oktatás messze nem olyan jó, mint a nyitott kapukon mondták. Eléggé le vagyunk maradva, idén még újat nem tanultunk. Engem inkább gimnáziumra emlékeztet, az emelt matek miatt, amiben nem kérdeztek meg, hogy így akarom-e tanulni.

Cím: Győr, Szent István út 7.

Ha tudok valamiben segíteni, írj! :)

2011. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már figyeltem ezt a kérdést régóta, nem én vagyok ugyan a kérdező, de az előző válaszolótól hadd kérdezzek:

Mennyire jó a szinvonala a gépipari számítástechnikai képzésnek ott? Tudom, nem ezen a szakon tanultál, de mégis mint "öregdiák" talán tudsz róla valamit.

2011. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 6 évet jártam ebbe az iskolába. Nagyobb a híre, mint a valódi oktatási színvonal. Nem rossz iskola, de közel sem olyan, mint amilyennek bemutatják.
2012. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gépipari szerintem jobb, mint az elektronika, azt látványosan fejlesztik. Többet sajnos nem tudok róla...

Utolsó: teljesen egyetértek!

2012. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!