Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik gimnázium? 14/L

Szegeden melyik gimnázium? 14/L

Figyelt kérdés

Angol és humán tárgyak érdekelnek leginkább, ha lehet, diákoktól.

Ezek között vacillálok:

-Deák spec.angol

-Tömörkény spec. angol

-Tömörkény spanyol

-Eötvös általános


szerintetek melyik? miért?


2011. nov. 27. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
deák.
2011. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es miert?:)
2011. nov. 28. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek közül deák, jó az angol oktatás, de az eötvöst semmiképp se válaszd
2011. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Deák, vagy Tömörkény. Eötvöst én sem ajánlom. Ha úgy érzed, hogy téged felvennének a Tömörkénybe/Deákba, akkor nem is értem miért érdekel az a retardált Eötvös. Egyik gyerek a sulinkból azért jár oda, mert totál bukásra állt, éppen csak átcsusszant (kiemelném, hogy az év végi vizsgát kétszer kellett neki megismételni, mert az elsőn meghúzták, viszont nem akarták, hogy ott maradjon a sulinkban). A lényeg, hogy találkoztam vele, elmesélte, hogy mindenki cigizik, a lányok elég nagy része már nem szűz (AZ ELSŐSÖK!!!).


Tömörkényben, Deákban rengeteg ismerősöm van, ők tovább is mentek egyetemre, főiskolára, OKJ-s tanfolyamra. Ne szédítsen meg, hogy az Eötvös gimnázium. A leggyengébb...

2011. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!