Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia szak? Vagy azzal...

Biológia szak? Vagy azzal kapcsolatos továbbtanulási lehetőség debrecenben?

Figyelt kérdés
fiamnak még nincs elképzelése,hogy mi szeretne lenni,de nagyon szereti és érdekli a biológia.milyen szakot tudnátok ajánlani?
2011. dec. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Biológia alapszakot. Utána jön a mesterképzés, amit megválaszthat, lehet hidrobiológus, ökológus, genetikus, molekuláris biológus, mikrobiológus (hirtelen ennyi jut eszembe, lehet nincs is több). Kérdezd meg egyébként hogy a biológiának mely része tetszik neki a legjobban. Emberek? Állatok? Növények? stb...
2011. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
középiskola vagy egyetem?
2011. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tóth Árpád Biológia szakja nagyon jó :D
2011. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy a 3. mondja:D

A legjobb Debrecenben.

2011. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!de felsőoktatásra gondoltam!
2011. dec. 4. 21:03
 6/7 A kérdező kommentje:
elsőnek,köszi,hogy felsoroltad,egyébként az állatok része ami megfogja,szíve szerint az állatorvosi áll az első helyen,de a tanulmányi átlaga a lustasága miatt....szóval...nem megfelelő...sajnos.
2011. dec. 4. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lusta, akkor biológia szakon is akadályba fog ütközni, biztos vagyok benne hogy ott is sokat kellene tanulnia. Egyébként ha belehúz és kémiából és biológiából jól leérettségizik, akkor lehet esélye bekerülni, nem tudom hogy most hanyadikos...
2011. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!