Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 9. től el akarnék menni...

Ha 9. től el akarnék menni egy másik iskolába, akkor meg kell ismételjem a másik iskolában a 9. -et? (lent)

Figyelt kérdés
úgy hallottam, hogyha második félévtől mész el, akkor nincs baj. De hogyha 9. végén szeretnék elmenni és fel is vesznek, akkor is újra kell ott jártam a 9.-et. Ez szerintem szar lenne...de remélem nem igy van. Ti, hogy tudjátok?
2011. dec. 7. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy szakközép vagy gimi, valamint hogy nyelvi előkészítő vagyis 0.os vagy-e.


A szakközép és gimis helyzetben valahol továbbengednek, valahol nem. Szerintem igazgatótól és sulitól függ.


Ha nyelvi előkészítőre jársz, és ha 4 évfolyamos osztályba akarsz átmenni (tök mindegy hogy gimi-e vagy szakközép) akkor évet kell ismételned.


Ha ugyanolyan osztályba mész, amibe eddig jártál, akkor nem kell.

2011. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és még hozzáteszem, hogy ha 4 évfolyamosból akarsz 5 évesbe menni (nyelvi előkészítő), az is a sulitól és az igazgatótól függ.
2011. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

általában akkor kell évet ismételni ha a te iskoládban nem tanítanak egy-egy tárgyat a másikban meg igen

és osztályozó vizsgát teszel ekkor majd ez nem sikerül akkor újra 9.be kerülsz


nekem van egy osztálytársam akik gimis info osztályból átjött a misulinkban szkkp-s infora nekünk több infonk van mint náluk volt /mindenféle f*s tárggyal/ és abból a néhányból kellett neki tennie és jol sikerült neki így hozzánk került ha nem sikerült volna évet ismételhetett volna

2011. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!