Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani Budapesten jó...

Tudtok mondani Budapesten jó gimiket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Eötvös József Gimnázium ( [link] )


Hunfalvy János Fővárosi Szakközépiskola ( [link] )


ELTE Apáczai Csere János Gimnázium ( [link] )


Fazekas Mihály Gimnázium - ( [link] )


Városmajori Gimnázium ( ilyen trágya honlapot mondjuk régen láttam egy iskolának [link] )


Minden rangsor meg értékelés szerint a Fazekas a legjobb, én nem tudom, egy lányt ismerek aki oda járt, ő azért elég okos:D A többibe viszont rengeteg ismerősöm járt (a Hunfalvyba pedig én is) és elég sok feedback-et kaptam róluk az évek során, mindegyik suli nagyon jó. Normális(abb) diákok, magas szintű oktatás és általában jó érettségi eredmények. Én még a 144 pontos rendszerben érettségiztem, lett 137 pontom, és kb. a 20. voltam az osztályomban:) A többi iskolába járó haverjaim, barátaim is nagyjából hasonló eredményekkel végeztek és utána elég jó helyeken tanultak/tanulhattak volna:D tovább. Mindezt azért úgy hogy 18 évesen nem mindig a tanulás meg az érettségire való felkészülés volt a top prioritás:D Na mindegy lényeg hogy ha a képességeidhez mérten hajlandó vagy többet vagy kevesebbet foglalkozni a tanulással akkor ezeken az iskolákon nem fog múlni és mehetsz tovább arra amerre szeretnél (ha pedig nem szeretnél, akkor is egy elég masszív tudásanyag kerül be ami sok mindenre jó meg elég).

2011. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi!! :))


és esetleg a Kölcseyről mi véleményed?

2011. dec. 13. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam eddig hogy létezik:)
2011. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kandelaber válasza:

Az előzőekhez hozzátenném még a Radnótit (ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola)

[link]

A rangsorokban mindig a vagy 1., vagy 2. (csak a Fazekas előzi meg) Aktív diákélete van, nyáron 30-40 tábora, a diákokkal sokat foglalkoznak egyénileg, alkotásra ösztönzik őket, modern módszereket, eszközöket (is) használnak, szóval tényleg király hely. A sportélete viszont gyalázatos!

2011. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szent István Gimnázium

[link]

minden információ kint van a honlapon!

Én is ide járok és szerintem nagyon jó :D

2011. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 31. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A Kölcsey is kiváló:)
2011. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!