Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha műtét miatt nem veszek...

Ha műtét miatt nem veszek részt a testnevelés órák min.30%-án, mi történik?

Figyelt kérdés
Októberben műtöttek, és legalább januárig fel vagyok mentve a testnevelés alól. Erre ugyanúgy vonatkozik az a szabály, hogy ha a tanórák 30%-án nem veszek részt, "vizsgáznom" kell?
2011. dec. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ha a tanárod azt mondja, hogy nem vagy osztályozható. De egyébként igen, elképzelhető. Ha matekórára nem járnál betegség miatt, azzal is így lenne. Idézőjel nélkül. De ez csak év végén érvényes, nem félévkor, tehát addig még szerezhetsz annyi jegyet, amire talán le tudnak zárni.
2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi oka van, pl műtöttek, akkor nem érvényes. Legalábbis nekem elfogadták, hogy műtét miatt nem tesizhetek, és kaptam egy jegyet az addigi átlagom alapján. Bár engem második félévben műtöttek, de simán hiányoztam emiatt 30%-ot. Egyébként meg kell kérdezni az igazgatót. kötelezhet könnyített tornára, vagy gyógytornára.
2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam volt így,neki csak annyit írtak be,hogy egészségügyi okok miatt nem osztályozható.
2011. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!