Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még mindig lehet ingyen...

Még mindig lehet ingyen párhuzamos szakot végezni?

Figyelt kérdés
Tavaly jelentkeztem egy szakra, azt végzem, párhuzamosan végzek még egyet akkor az még lehet állami?
2011. dec. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja azt?! Azt se lehet még tudni, hogy milyen/mennyi lesz az önköltséges képzés. Azt sem lehet tudni, hogy kik lesznek jogosultak részben önköltséges képzésre. Semmit nem lehet még tudni 2012-ről. A törvényt még el sem fogadta a parlament. Még jó hogy már elindult a 2012es felvételi
2011. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a törvénytervezetben mit írnak erről?

Mert úgy hallottam hogy nem lehetlesz :(

2011. dec. 18. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Párhuzamos képzés eddig is csak akkor volt ingyenes, ha az első szakod elkezdése után legfeljebb egy évvel kezded a másodikat. Tehát amikor az 1. szakodon kezdted a 3. félévet, a 2. szakon már kezdeni kell az 1. félévet. Tehát ha most az 1. féléved végén vagy, akkor ha most jelentkezel jövő szeptemberi kezdéssel a szakra, akkor ingyenes. Ha nem vagy elsős már akkor buktad.
2011. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt eddig is tudtam, és most vagyok első félévem végén szóval még nem buktam.

De azt nem tudom mi lesz a jövőben, ha ezt így megszüntetik :S

2011. dec. 19. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én párhuzamosra járok, nem örülnék, ha megszűnne ez az ingyenes lehetőség, abba kellene hagynom akkor az egyetemet, lehet, hogy mindkettőt is.:(
2011. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!