Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet valaki népszerű?...

Hogyan lehet valaki népszerű? Mitöl válik valaki azzá a fiuk körébe az osztályba? Mit lehet tenni ennek érdekébe?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
te most milyen nemű vagy? Mert enélkül nem lehet érteni a kérdést.
2008. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lány vagy, általában mi akarunk a fiúk körében lenni =) én sosem tettem semmit, viszont mindig körülöttem voltak a fiúk,mint most is,sosem tettem semmit legfeljebb nem voltam plázacica,söt kitÜnö tanulo sem,tudtunk miröl beszélni voltak témáink.nem igazán voltam lányokkal valahogy az Ö témájuk sosem szórakoztatott nagyritkán volt hogy beszélgettünk akkor sem értették miért szeretnek engem a fiúk.srácokból mindig több volt körülöttem szerintem az a legfontosabb hogy kölcsönösen megértsétek 1mást.amúgy egy fiúnak sokkal könnyebb a barátja lenni,nem sértödik meg nem finnyás...és még egy csomó dolog van, annélkül hogy bármit is tenned kéne érte, ez csak ügy jön hogy megkedvelnek és minnél jobban élvezik a társaságod,annál többet akarnak veled lenni x)
2008. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Első sorban tanulj meg helyesen írni, és beszélni.


mitöl -> mitől, fiuk -> fiúk, körébe -> körében, osztályba -> osztályban, érdekébe -> érdekében.

2008. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az utolsót nem sértésként hanem oktató jellegel fogom fel.

de mindenkinek köszönöm

2008. ápr. 16. 16:27
 5/6 A kérdező kommentje:

ja és ha nem lenne egyértelmű

lány vok

2008. ápr. 16. 16:27
 6/6 anonim válasza:
Érdekes kérdés:P Ha nem vagy egy pláza cica... szeretsz sportolni.. szeretsz nevetni akkor nincs nehéz dolgod... és fontos hogy ha szükségük van rád ne legyen éppen más elfoglaltságod... Sok szerencsét;)
2008. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!