Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SZTE Gyógyszerésztudományi...

A SZTE Gyógyszerésztudományi karán kb. milyen nehéz egy tananyag?

Figyelt kérdés
Tudom kellene, hogy mennyire nehéz, hogy néz ki, nekem való-e. A felvi.hu -n semmit nem találtam róla. Nincsenek ott ismerőseim. Tudnátok esetleg valami tananyagot küldeni, hogy belelátást nyerjek az ott tanultakba és így eltudjam dönteni, hogy nekem való-e? Nem szeretném, hogy ott jöjjek rá, hogy "pályát tévesztettem". De ha bármi egyéb információval tudnátok szolgálni, örömmel fogadom. Köszi előre is!
2011. dec. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nem ilyen választ vártál, de:

Felesleges egyetemi anyagot nézegetni, mert az nem mutat meg semmit. Ha kapsz egy egyetemi anyagot, akkor csak annyit látsz belőle, hogy sok és k.va bonyolult, nem értesz belőle semmit, nem is érted hogy lehet megtanulni.

De ha ott vagy és felépíted a tudásod, akkor már nem olyan mint amilyennek így tűnik.

Amúgy a gyógyszerészeti nehéz. Jó sok kémia. Mondhatni kémia kémiával:)

2011. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De akkor mit javasolsz? Nekem ez a gyógyszerészet még semmit nem mond. Úgy érzem, ha belenézhetnék egy tananyagba mégis sokat segítene.
2011. dec. 20. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha belenézel egy egyetemi könyvbe, az életkedved is elmegy, holott lehet, hogy imádnád.

Egyet mondok: ha nem szereted a kémiát, meg se próbáld. Meg úgy általában a reál tárgyakat.

Ilyen tárgyaid lesznek az egyetemi éveid alatt: biofizika, fizikai kémia, orvosi biokémi, szerves és szervetlen kémia, matematika, analitikai kémia, élettan, immunológia, orvosi kémia stb


Anyagot nem tudok küldeni, pláne hogy én nem is gyógyszerésznek tanulok, de neten utána tudsz nézni, hogy ezek nagyjából mit takarnak.

Egy biztos: ha nem reál beállítottságú vagy, meg se próbáld!

2011. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!