Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE gyógyszerésztudományi...

SZTE gyógyszerésztudományi karára készülök,1 évem van, jövőre leszek 12-es, fel tudok készülni egyedül egy év alatt egy középszintű kémia és egy emeltszintű biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Kémiából mindig 4-es voltam, de érdekelt, és ami érdekes volt, arra még mindig emlékszek. Biológiát nagyon szeretem. De nyelvi szakos vagyok, így nyelvekre feküdtünk rá, tehát be tudom hozni ezt a lemaradást? Most jutott el sajnos még csak az agyamig, h szakot tévesztettem a gimiben...:/
2010. júl. 5. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak akarni kell, és tényleg igazán tanulni.
2010. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú mintha az 1 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám :D

Ugyanígy voltam. Nyáron jöttem rá, hogy ez a szakma érdekel, segítségem nem nagyon volt...Vagyis egyáltalán nem volt.

De ha megengeded a saját hibámból azt javasolnám kémiából emeltezz mert 1, egyetemen is az kell keményen, 2, elméletbe nincs nagy különbség a szintek között. Számítás van több és persze nehezebb de több idő is van rá.

Már bánom hogy bioszból emelteztem mert nagyon durván nehéz volt. :D

Persze neked kell tudni, csak ha visszacsinálhatnám biztos ezt tenném. Meg nagyon jól oszd be az idődet, én ezt is elszúrtam mert az első félévem elment az angollal(ősszel érettségi, nyelvvizsga) bioszra, kémiára nem sok idő maradt na meg ott volt a suli többi dolga is.

De még mindig jobb mintha évek múltán döbbensz rá, hogy mit akarsz csinálni. :)

2010. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor felvettek? Államilag támogatott? És szerinted jó az a kar? Köszi, h válaszoltál.:)
2010. júl. 16. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a SZTE-re. De ha közelebb laknék, tuti oda adtam volna be a jelentkezést, nagyon sok jót hallok róla, úgyhogy kitartást a tanuláshoz, megéri. :)
2010. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!