Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények? (bővebb információ...

Vélemények? (bővebb információ a leírásban, egyébként egyetemekkel, főiskolákkal kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, lehet nyelvtani hibák is lesznek benne, fáradtan írom. :) Szóval, matek fakton vagyok, elég jól megy a matek. Továbbtanulás szempontjából (ez az egyik kérdés) nem tudom hogy hova menjek, matematikával foglalkozó helyre kéne, ezzel szeretnék foglalkozni felnőtt koromban. Másik kérdés, egy alkalmazott matematikus aránylag hogy keres, és mivel foglalkozik konkrétan? Szóval ti milyen iskolákat ajánlotok ilyen területre, ahol a diákélet sem az utolsó, és a tanítás is jó?
2011. dec. 19. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a címkék érdekesre sikeredtek ;)

Van más is, ami érdekel / jól megy a matekon kívül, vagy csak a matek, semmi más?

2011. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alkalmazott matematikusként elég jól kereshetsz persze ez sok mindentől függ.gazdasági területeken,bankoknál biztosító cégeknél lehet elhelyezkedni vagy programozással társítva szerintem tuti siker:Dannak is matek az alapja.ha matematikus akarsz lenne a BME-t ajánlom vagy az ELTE-t esetleg megnézheted a gazdasági szakokat felvi.hu-n sok hasznos info munkalehetőségekkel kapcs. is
2011. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, csak a matek érdekel különösképpen, ami jól megy az az angol. Angollal az egyetlen probléma, hogy önmagába sokat nem tudok mit kezdeni vele :/ köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. dec. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!