Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a debreceni Ady Endre...

Milyen a debreceni Ady Endre Gimnázium? (két tan nyelvű/NYEK szakra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bejutni, nehéz-e a szóbeli, a szóbelin általában mit kérdeznek, milyenek a tanárok és a diákok. Egy szóval minden jöhet, még most fogok felvételizni és a szóbeli is 1 hónap múlva itt van. A két tant és az angol NYEK-et írom be.
2012. jan. 2. 17:36
 1/10 anonim válasza:
Bár én hatosztályosba járok oda, de szerintem sulit jól választottál. Felvételiről nyilatkozni nem tudok, de nálunk nagyon sokan jelentkeztek, és a felvételi is nagyon nehéz volt, főleg a matek:S. de szerintem próbáld meg.
2012. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nagyon jó gimi az Ady. Színvonal 10/10.
2012. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy picit bővebben ki tudnátok fejteni? köszi!
2012. jan. 11. 16:56
 4/10 anonim válasza:
mire vagy kíváncsi??
2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Leírtam fent, hogy mire lennék kíváncsi. A kérdés alatti részt olvasd el! :)
2012. jan. 28. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Színvonal 4/10.

Szóbelin képleírás,elbeszélgetés volt-szigorúan angol nyelven.Meg egy feladatlapot kellett megoldanom.

(Egyébként nem voltak segítőkészek a szóbeliztető tanárok...)


Véleményem:Vegyipari kéttannyelvűvel többre mennél,mert az angol+kémia!És ha a kémiát vágod,akkor lesz jó állásod...

2012. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát utolsó nem tudom te kinél felvételiztél, mert a tanárok segítőkészek(a legtöbb) szóbeliről nyilatkozni nem tudok, mert nem szóbeliztem. A diákok is nagyon rendesek, de ha gondolod olvasd el a felvételi tájékoztatót a honlapon. ha ajánlhatom, szerintek a kéttanra menj, mert az egy kicsit jobb, mint a B osztály. :)
2012. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Aki még tud esetleg bővebb információt a szóbeliről, annak várom a válaszát! Egyébként a legjobb 3 gimiben nincs benne (1. Kossuth, 2. Fazekas, 3. TÁG). És ebből gondolom, hogy a "nagyon zsenik" oda mennek, ez pedig nekik csak tartalék talán.. És így könnyebb bejutnom. Egyébként, nem gondolnám, hogy gyenge iskola, sőt. Akiktől eddig érdeklődtem, csak az iskola jó színvonaláról beszéltek, és kissé be is ijesztettek. Bár ez jellemző, főleg a tanárokra. :)
2012. febr. 3. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:

TÁG nem a 3. legjbb egyébként,hanem előrébb van!:)

Diákok leglalább jófejek az Adyba.

2012. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt lehet nem jól tudom. :) De akkor csak ennyi, jófejek, de más nincs? Tanítási színvonal? Tanárok? Szóbelin milyenek?
2012. febr. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!