Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok egy ilyen tanárról?

Mit gondoltok egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés
Igazgató, és magyartanár (és most NEM VICCELEK!!!) Na szóval akkor mondanám a lényeget: Betegesen maximalista, és nem is normális: Kérsz a padtársadtól egy radírt (de nem dolgozat közben és nem is akkor amikor magyaráz vagy hasonló) a rögtön kiszűri a Karl Zeis objektíves nano chippel ellátott hőérzékelős röntgen szemeivel és megkérdezi mi a téma tárgya? Ha azt mondod hogy semmi akkor kapsz egy kis egyest, ha azt hogy kértél egy radírt akkor meg beír egy felszerelés hiányt!! Ha nincs nálad csak 1 toll és kifogy, akkor szintén... Nem lehet vele értelmesen kommunikálni mert kiforgatja az ember MINDEN szavát. pl: Ebbe a kamionba minden belefér! Erre ő: Minden? egy bolygó nem férne bele! De ÁLLANDÓAN ezt csinálja! Majd még írok de eddig mit gondoltok róla? (50 körüli magas férfi és olyan büdös a szája mintha már rohadna belülről)
2012. jan. 2. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
+ állandóan viccelődik órán de ha hozzászólsz akkor is kapsz valami hülyeséget...
2012. jan. 2. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden tanárnak ilyennek kellene lennie,akkor az iskolában tanulnának is valamit a diákok,és lenne fegyelem is.
2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én megőrülnék tőle.
2012. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tipikus buta tanár a frusztációit (egyedülálló, szerencsétlen, alacsony fizetés) rajtatok vezeti le.
2012. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bánomisén ***** válasza:

Nézzük a jó oldalát: nem beszélgettek órán, hanem figyeltek. Visztek magatokkal mindent, ami kell és meggondoljátok, hogy mit beszéltek... hol itt a gond? :-))


Egyébként miért írtad ki a nevét? Szeretnéd, ha válaszolna neked? :-P

2012. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, a nevét szerintem igazán nem kellett volna kiírnod.

Egyébként nálunk is vannak elviselhetetlen tanárok. Az egyik egy szőke cicababa (szerencsére minket nem tanít, de alsóban volt, hogy helyettesített). Arra emlékszem, hogy egyszer hangosolvasáskor odament a tükörhöz és ott tollászkodott percekig :'D Mondom ez nem komplett. Egyébként mindig azzal jött, hogy a másik évfolyam sokkal jobb, mint mi, őket sokkal jobban szereti, mi milyen semmirekellők vagyunk mellettük :D El tudod ezt képzelni?

A másik aki még elviselhetetlenebb az osztályfőnököm. Nem telik el egy óra úgy, hogy ne legyen valami idióta beszólása valakinek, olyan arrogáns, hogy néha a hajamat tépem tőle, tényleg mindenki utálja az osztályban, a suliban sokan sajnálnak minket, hogy ő az ofőnk :D Rólam már leperegnek a beszólásai.

Bocs a szóáradatért, de azért leírtam ezt, hogy lásd, vannak nehezebb esetek is :) Egyébként az ofőnk óráin alapból eszünk ágában sincs egymástól bármit kérni, úgy lehordana minket... :D Vannak ilyenek, nem tudsz velük mit csinálni

2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak nem normális tanárok. Pl az ofőnk. Ő is maximalista, de csak velünk szemben. Mi mindig legyünk jók, mindenki legyen színötös, és szerinte már az egész osztálynak meg kéne lennie a középfokú nyelvvizsgának, csak azért nincs, mert lusta dögök vagyunk. Aztán amikor mondjuk neki, hogy az nem olyan egyszerű 2 év nyelvtanulás után, úgy, hogy a fél osztály akkor kezdte a nyelvet teljesen nulláról, és a kedves tanárnő 2 hetente 3 hetet hiányzik. De nem, ilyenkor is mi vagyunk a rosszak.

Legutolsó ofő órán az érettségi volt a téma. Jól leb@szott minket, hogy még nem találtuk ki, hogy milyen fakultációra akarunk menni. (Könyörgöm, 3 év múlva!!!) Egész órán ez volt a téma, hogy igen is találjuk ki. Aztán amikor óra végén megkérdeztük, hogy jó, de mégis milyen faktok vannak az iskolában, akkor meg csak nézett, hogy azt neki honnan kéne tudnia???

Ahogy már írtam, mindig a tanulással van elfoglalva. Mondtam neki, hogy szeretnék előre hozott érettségit csinálni földrajzból (ő a szaktanár). Megkérdeztem, hogy mégis hogy, s mint kéne? Mi ennek a menete? Erre leb@szott, hogy miért őt fárasztom ilyenekkel, neki erre nincs ideje, meg amúgy is hagyjam békén. Mondom szép.

Ja, és van egy olyan fix ideálja, hogy valaki akkor jó tanuló, hogyha ő bejön szünetben, és azt látja, hogy tanul. Aki nem tanul szünetben, az pedig csak rossz tanuló lehet. Az már más kérdés, hogy mindenki más szerint az tanul a szünetben, aki otthon nem tanult, de az mindegy.

Na, most jól megszidtam a kedves ofőmet, de tudnám még folytatni jó sokáig, volt szerencsém pár nem normális tanárhoz. Csak azért írtam le, hogy lásd, szemét tanárok mindenhol vannak. Úgyse tudsz tenni ellene semmit.

2012. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!