Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen zene sulit válasszak?

Milyen zene sulit válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék zongorázni és énekelni tanulni. Még nem volt sajnos alkalmam rá, de nagyon szeretnék. Nagyon sok iskolát megnéztem (interneten) mégsem tudok dönteni. Segitségre lenne szükségem. Csak zongora és ének tanulás érdekelne , Budapesten. Hogyha tudtok valami jó sulit, vagy tanárt akkor kérlek írjatok. Köszi előre is :))


2012. jan. 3. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is hány éves vagy? Azt tudod, hogy mások az 1. osztállyal párhuzamosan kezdenek zeneiskolába járni? Már 4. osztályosokat sem vesznek fel nálunk, nem hogy idősebbeket.

Menj magántanárhoz!

És azt tudod egyébként, hogy a zeneiskola elvégzése 6 év?

2012. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hu, köszi rendkívül lelkesitő vagy! :D Egyébként nem, nem tudom, ezért kérdezem. Nekem a magántanár is megfelel. Tudsz esetleg mondani is valakit?? Amúgy láttam olyan sulikat ahol nem cs kiskorban kezdenek el foglalkozni az emberekkel, viszont csak énekelni tanítanak vagy csak hangszeren játszani.
2012. jan. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!