Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Help! Mit válasszak? /keresztf...

Help! Mit válasszak? /keresztfélév

Figyelt kérdés

érdekel a komm.,érdekel a felnőttképzés,de a szociológia is.

a célom,h családoknak,közösségeknek segítsek, h jobban együtt tudjanak működni, jobban kommunikáljanak, könnyebben tanuljanak,dolgozzanak stb.

segíteni szeretnék h a gyerekek ne kallódjanak el, a családok ne essenek szét.. de szeretek írni is pl,így a kommnál az újságírás is tetszene, szintén ilyen témakörben.


de a coaching és a mediátor képzés is később..


kérlek írjatok pro és kontra ami eszetekbe jut!!!


2011. nov. 15. 11:21
1 2
 1/14 reptoid ***** válasza:
0%
A legjobbat akkor teszed, ha valami értelmes szakot választasz, amivel a későbbiekben képes leszel segédkezni a gazdaság felpörgetésében. Ha már ilyen irányba orientálódsz, akkor nyilván nagyon jól tudod, hogy családi problémák fő okozója a pénztelenség, illetve a munkahely hiányából, annak milyenségéből adódó millió feszültség. Aminek te akarsz most tanulni, azok csak mind tüneti kezelést tudnak nyújtani ezen problémákra, de ha igazán lelkiismeretes vagy, akkor tudod jól, hogy a gyökerénél kell elfojtani a problémákat. Innentől kezdve gyorsan felejtsd el ezeket a kamu szakjaidat, különben összességében te is csak hozzájárulsz a problémák továbbgyűrűzéséhez.
2011. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és mi az értelmes? legyek 100.000. jogász,közgazdász? sztem mivel sokan így gondolkodnak mint Te/nem bántásból írom/ pont h szükség van segítő emberekre is.


de köszi,hogy írtál! :)

2011. nov. 15. 11:37
 3/14 A kérdező kommentje:

egyébként pedig: az andragógus segít az élethosszig tanulásban,ami a könnyebb elhelyezkedéshez kell. a szociológus segíthet több területen abban ,h a társadalom jobban működjön.


a coach, a mediátor szintúgy segítő


nem kell ahhoz pénzembernek lennem,h segíthessek. sokan nem azért nem boldogulnak mert nincs munka,henem mert nem tudják hogyan induljak el,mik az erősségeik,gyengéik. és sajnos manapság abban is kell segíteni h a család hogyan működjön megfelelően és ehhez is fontos a jó ember és társadalomismeret

2011. nov. 15. 11:41
 4/14 reptoid ***** válasza:

Én értem, amit mondasz. Nem tisztem megmondani, hogy mi legyél, ha nem leszel.

Inkább felteszek egy költői kérdést, ami hátha segít: szeretnél inkább a 200000. szociális munkás lenni?


Külön örülök, hogy nem haraptad le a fejem az ellenérv miatt, elvégre te kérted, csak sok esetben az, aki ellenérvet mond, le van hurrogva egyből.

2011. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 reptoid ***** válasza:
*ha nagy leszel
2011. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

közösségi és civil tanulmányok mesterszak

ehhez bármelyik általad felsorolt alapszak jó.

mondjuk én az a kommszakot semmiképp nem választanám.


reptoidnak meg üzenném, hogy ki nem sz@rja le a gazdaságot?

nem mindenki profitorientált pénzhajhász akar lenni.

2011. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Innentől kezdve gyorsan felejtsd el ezeket a kamu szakjaidat"


Én az általad kamunak nevezett szak egyikével (nem kommunikáció) egész jól keresek, úgy, hogy ismeretség és protekció nélkül kerestem melót.

Egyszerűen tudatosan terveztem a karrierem. A férgese úgyis kihullik.

Az viszont tény, hogy aki ilyen szakra megy, annak nagyon ajánlott már másodévtől gyak. helyet néznie.

Van, csak keresni kell :)

Sok sikert kérdező.

Az ilyen reptoid idiótákra meg nem érdemes figyelni.

Ők csak a betanult mantrát ismételgetik.

2011. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
reptoidnak: én nem szociális munkás leszek, mert sajnos nem vagyok hozzá elég elhivatott,és érzelmileg sem bírnám.
2011. nov. 15. 12:08
 9/14 A kérdező kommentje:

többieknek: köszönöm,sokat segítettek. de kérlek senkit se idiótázzatok le csak mert más a véleménye. sztem reptoid nem az idióta kategória,normálisan szólét hozzá. én megértem őt is, elkezdtem közgáz szakot,majd mérnökit is de nem nekem való. így hagytam magamnak időt és rájöttem,mi a nekem való. én úgy érzem, az a fontos h erre rájöjjünk és akkor "mindegy" mit tanulunk.


köszi mindenkinek,várom a továbbiakat!!

2011. nov. 15. 12:11
 10/14 reptoid ***** válasza:

"Az ilyen reptoid idiótákra meg nem érdemes figyelni."


Gratulálok, gondolom igazán lelkiismeretesen végezheted a munkádat. Az emberekkel akikkel foglalkozol, azokat kiröhögöd a hátuk mögött, csak mert más a véleményük. Igen, ilyen emberekre van szüksége a világnak mint te.

2011. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!