Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős vagy magántanuló?

Levelezős vagy magántanuló?

Figyelt kérdés

el akarok menni szakmát tanulni, de az a képzés nem ad érettségit(ami viszont kell)

egyszerre szeretném a kettőt

az érettségit levelezőn vagy magántanuló ként(nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e?)

a helyzet az, hogy nemigazán tudom, hogy ezek miként működnek

erről szeretnék többet megtudni

hogy zajlik a levelezős és a magántanulói oktatás (vagy mi)?



2012. jan. 4. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A levelezőnek azaa lényege, hogy havi 3 napot mész be, de akkor reggeltől estig és ledarálják azt, amit nappalin tanulnál...Énezt ajánlom én is így érettségiztem és most egyetemre járok. Magántanulo akkor otthon magolsz, és bemész vizsgázni..Ezt nem ajánlom. A levelező annyiba másabb, hogy kell fizetned valamennyit, azt a suli dönti el, hogy mennyit.
2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vészes ez az összeg? úgy kb. mennyi?
2012. jan. 4. 20:10
 3/3 anonim válasza:

az első válaszoló a levelezőt összekeveri az estivel. a levelezőn konzultációk vannak, ami nem kötelező. azért jobb a levelező, mert ott van egy sor 30-40 éves melós, akiket nem érdekel az egész, csak meglegyen az érettségi, ezért az elvárások is elég alacsonyak.

ha pesti vagy ezt ajánlom, van egy kis térítési díj, de ha csóringer vagy, írsz egy szép kérvényt, és lefaragnak belőle:


[link]

2012. márc. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!