Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévkor új iskola 1 hét fél...

Félévkor új iskola 1 hét fél évig még van esélyem?

Figyelt kérdés
Vidéken vagyok kisvárosba tanulok gimnáziumban 2-3as átlaggal szeretnék vagy Pécsre vagy Pestre átmenni félévtől hétfőn intézném véleményetek szerint van még esélyem hogy felvegyenek és addig elintézzem ? Milyen iskolákat tudtok ajánlani ilyen átlaggal Pesten ?
2012. jan. 5. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát hogyha most kezdesz el még az iskola nevén is gondolkodni, hogy hova szeretnél járni, akkor szerintem esélytelen, hogy te hétfőn ott érdemben valamit el tudj intézni.


Szerintem előbb hívd fel őket telefonon, nehogy feleslegesen költsd csak a pénzedet/idődet, hogy például Pestre vonatozol a semmiért.

2012. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!