Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem jelenkezünk a Soproni...

Norka22 kérdése:

Nem jelenkezünk a Soproni Nyugat-magyarországi Egyetem csecsemő és gyermeknevelő esti felsőfokú szakképzésére?

Figyelt kérdés
Nem érdeklődik valaki a Soproni Nyugat Magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai karán lévő Csecsemő és gyermeknevelő Gondozó szakra ami Felsőfokú Szakképzés ESTI TAGOZATON? 2 éves. Tavaly (2011 szeptemberében) sajnos nem indult mert nem jött össze a minimum 10 fő, de idén még össze jöhet! 2012 FEBRUÁR 15. -é ig kell jelentkezni, ha szeretnél de még nem tetted meg jelöld 1 ként akar, és legyünk meg idén 10-en! Nagyon szép szak ez!
2012. jan. 7. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Zseniális. A baj csupán az, hogy a pedagógusokat a kutya sem fizeti meg, valamint aki esetleg sikeresen elvégzi ez a szakot, mehet a cigók közé, akiknek gyerekként több joguk van őt megverni mint neki megszidni azt, ha esetleg szexualitásban gazdag éjszakát kíván az anyukájának.

És igen, manapság már a 3 éves is káromkodik. Ez van. :(

2012. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ez így van,sajnos! de ez itt egy toborozó felhívás...:) és most így nem annyira toboroz!!!! Szerintem ha úgy alakítod a a dolgod el tudsz helyezkedni külföldön ezzel a szakkal! Te nem így gondolod? Szerinted nem lehet? Én imádom a gyerekeket,bébiszitterként dolgozom és nagyon sok szeretet kapok ott!!!!!!!!
2012. jan. 7. 00:27
 3/10 anonim válasza:
Szia. Én ugyanezt a szakot tanulom, csak OKJ-n mert az ELTE alkalmassági vizsgáján meghúztak. De idén újra szeretnék jelentkezni :) Az igaz, hogy nem fizet meg Magyarországon, sőt..mire én eljutok addig, hogy bölcsiben elhelyezkedek már a számlákat se tudom kifizetni..de sajnos ezt szeretem és ehhez van kedvem.
2012. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okj én tanulod? és hol? levelezőn? Én is ezt szeretném tanulni mindenképp!!! De ha szerencséd van azért eltudsz helyezkedni vele!
2012. jan. 7. 00:43
 5/10 anonim válasza:
Budapesten tanulom a Schola Europa Akadémián, de más sulikban is lehet. Persze elhelyezkedéssel nincs gond, csak a fizuval amit kapok utána..bár ha elvégzem majd az ELTE-t is (persze csak ha felvettek) akkor 10-20ezerrel több ami azért nem hangzik rosszul :)
2012. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igen az azért már jobban hangzik,vagy ki kell menni külföldre lehet hogy ott is el tudsz helyezkedni ezzel! Én nagyon szeretném ezt megcsinálni,csak hogy Sopronban most nem valószínű hogy elindul az esti mert ha nem jön össze a 10 fő nem indítanak :( tegnap tudtam meg a nyúlt napon:( mehetek a másikra ami diplomás és 3 éves amivel nem is lenne gond ha nem kellene hozzá nyelvvizsga mert nekem az nem az erősségem sajnos és mivel én levelezőre tudok csak járnia munkám miatt nem tudom hogy év ismétlés nélkül sikerülne e a suli:( ettől félek mert közben meg nem olcsó dolog :( azért jelentkezem és meglátjuk lehet hogy fel sem vesznek..
2012. jan. 7. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden esetre, örülök, hogy vannak még Magyarországon olyan emberek mint te. Nekem sajnos nem lenne türelmem gyermekkel foglalkozni. :) Ha, felvesznek titeket, akkor sok sikert kívánok nektek!
2012. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen kell hogy legyenek ilyen gyerekszerető emberkék mert mi lenne akkor az ovikba meg bölcsikbe! remélem felvesznek és meg is tudom csinálni! köszi szépen! szép estét! szia
2012. jan. 12. 21:46
 9/10 anonim válasza:
Én is remélem, hogy meglesz és sok sikert Neked kérdező! :) Amúgy meg egyre jobban szükség lesz az ilyen szakirányú végzettséggel rendelkező emberekre, mert amilyen kevés fizut kapnak a bölcsődékben egyre kevesebben akarnak ott dolgozni.
2012. jan. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!