Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc Egyetem jogi assziszte...

Miskolc Egyetem jogi asszisztens szak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a szakról?Elhelyezkedési lehetőség?
2012. jan. 8. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jogi asszisztens:

Jól hangzik mi? El kell hogy keserítselek. Jogi egyetemet végzett diplomás embereket foglalkoztatnak asszisztens munkakörben, akkor egy OKJ szaktól mit várhatsz?

Töltsd le az aktuális tantervet, olvasd el milyen lehetőséget ad az intézmény a továbbtanulásra és a kreditpontok beszámítására.

Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Károlin tanultam, Pesten.

Viszonylag hamar (másfél hónapon belül) sikerül egy elég jó helyen állást kapnom és abszolút semmi okom a panaszra.

A főnök korrekt, a feladatok abszolút elvégezhetők, nem kell este 10-ig túlóráznom vagy ilyesmi.

A csoporttársaimnak is elég jó arányban sikerült elhelyezkedniük, a végzettek 90%-a a szakmájában helyezkedett el, a másik 10% sem azért, mert nem lett volna munkalehetősége, hanem azért, mert volt aki külföldre költözött, volt aki közben meggondolta magát és elkezdett egy új szakot, volt aki a családi vállalkozást vitte tovább inkább és volt, aki családot alapított.

Persze nyilván itt is mint mindenhol jelen van a bizonyos szamárlétra, amit végig kell mászni, az én tanulóbérem elég keserves volt, 90 ezer forint havonta, amit negyed évig kaptam.

Most viszont elég stabilnak mondható és abszolút kielégítő, ketten élünk a párommal, így abszolút kényelmes, simán ki tudunk fizetni mindent, szórakozni is van miből, illetve félrerakni is tudunk egy kicsit.

Igazából azon múlik, hogy mennyire jól tudod eladni magad, legyél tettrekész, semmiképp sem tutyimutyi, vállald el a felkínált lehetőségeket, ne válogass, de azért ne hagyd, hogy robotoltassanak és hülyét csináljanak belőled!

Ha kérdésed van szívesen válaszolok!

Sok sikert! ;)

2012. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves előző válaszoló! :)

Azt szeretné tőled kérdezni, hogy jogi asszisztens képzést csináltad végig, avagy alapszakon tanultad és diplomát szereztél?? :)

Erősen gondolkodom azon, hogy elvégzem :)

2012. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EagleMesh válasza:
engem is érdekelne ez a szak? de nem találok jelentkezési lapot sehol. személyesen kell? tudtok segíteni
2012. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!