Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a fizetési határidő?

Mi a fizetési határidő?

Figyelt kérdés
Szintemelő érettségi vizsgákra fogok jelentkezni a 2012 tavaszi időszakra. A oh.gov.hu-n azt írják, a jelentkezési határidő február 15. de azt nem találom sehol, hogy a vizsgadíjak befizetésének meddig kell megtörténnie, szintén a jelentkezési határidőig, vagy egyéb, mondjuk a vizsgák kezdetéig elég befizetni. Valaki esetleg volt már újraérettségizni emeltből? Tudja, hogy mi ennek a menete?
2012. jan. 9. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, én is most fogok szintemelőt csinálni.


bementem az oktatási hivatalba, hogy jelentkezési lapot kérjek, onnan átküldtek az kormányhivatalba.

mondták, hogy csak január 18-tól lehet jelentkezni

(neked se adták oda a jelentkezési lapot?)


a másik, hogyha jársz suliba, tehát van tanulói jogviszonyod (OKJ pl.) akkor ingyenes.

amúgy meg erről a kormányhivatalt kell megkérdezni, ha nem rendelkezel tanulói jogviszonnyal:)

2012. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a jelentkezési lapot leadtam (már egyszer megcsináltam emelt szinten a matekot és az infót, most újra megcsinálom jobbra), de pénteken én se láttam semmit sem az Oktatási Hivatal weboldalán, hogy hogyan kéne intéznem a befizetést. Úgyhogy ha valakinek van erről infója, akkor örömmel venném.


Most nincs lelki erőm és időm arra, hogy egy órát beszélgessek felváltva telefonon egymásnak kapcsolva 10 hivatalnokkal, akik közül lehet, hogy egy se ad normális információt. Legalábbis egyből tuti nem sikerül.

2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!