Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minimum hány pont kéne szerint...

Minimum hány pont kéne szerintetek a központi felvételin hogy felvegyenek a szegedi Deákba?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat érdekelne ezzel kapcsolatban :)
2012. jan. 9. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire lesz nehéz, tehát, hogy arányosan a többiekhez képest milyenre irod. Próbáld minél jobbra írni :). Én tavaly 42,42 pontra megírtam mindkettőt és simán bekerültem oda is, mondjuk 5-ös tanuló voltam :)
2012. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, többnyire én is jó tanuló vagyok, úgynéz ki félévkor csak két 4esem lesz, kémia és tesi. Gyakorlásként megírtam a 11eset, magyar 41, matek 43 lett :)
2012. jan. 17. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én most így az írásbeli után nem szőnék nagy terveket. én Ságváriba akartam menni, de hát ilyen pontokkal... még a krúdyba se vesznek fel. amúgy én is megcsináltam az összes előző évi feladatsorokat, meg könyvekből is gyakoroltam, ott mindig 40-48 pontom lett mindkettőből. most meg örülök ha matekból felét elérem:/
2012. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval teljesen egy véleményen vagyok. Nekem is Ságvári volt a cél, én is 40-45 pontos felvételiket írtam, de most :SSS

Mindegy, én továbbra is ságvárit jelölöm meg elsőnek, abban reménykedve hogy másnak is rossz lett.


De hogy válaszoljak a kérdésre: tesómat 40-35 ponttal nem vették fel kéttannyelvűre.

2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!