Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A GUNDEL KÁROLY Vendéglátó...

Lilboy kérdése:

A GUNDEL KÁROLY Vendéglátó iskolába érettségi után szerintetek melyik szakra lenne érdemes menni?

Figyelt kérdés

Érettségi vagy tizedik évfolyam után SZAKÁCS/CUKRÁSZ/PINCÉR


Feltétel az egészségügyi alkalmasság

Az első szakma megszerzése ingyenes

Gyakorlati munkahelyet az iskola biztosít

Tanulószerződés

A képzési idő 30%-a elmélet, 70%-a gyakorlat

Képzési idő a hatályos OKJ szerint


Érettségi után - Vendéglős


Feltétel az egészségügyi alkalmasság

Az első szakma megszerzése ingyenes

Szakmai gyakorlat az iskolában

Nyári gyakorlat

Képzési idő a hatályos OKJ szerint


2012. jan. 9. 22:13
 1/5 anonim válasza:

Én most fogok érettségizni és én is a Gundelba szeretnék tovább menni, pincér szakra. Sokan néznek hülyének hogy érettségi után miért egy ilyen képzésre megyek, meg amugy egy egészségügyis iskolába járok, de én majd hajóspncér szeretnék lenni, ezért szeretném ezt a szakot.

18/L

2012. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na valószinüleg engem is odafognak feelvenni
2012. febr. 7. 22:15
 3/5 anonim válasza:

Hali. Látom mindenki oda akar menni :'D

Ti pestiek vagytok? Én is ezt a sulit néztem ki, csak hát kéne albérlet, koleszba nem hiszem hogy megyek. Akartok dumálni? :'D

2012. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj pincérnek, ha beszélsz legalább 2 nyelvet középfokon, és nem itthon akarsz dolgozni, mert itt nem fogsz karriert építeni, bár unokabátyám pincérből lett étteremvezető, de így se keres valami jól, tesóm meg abba is hagyta, mert nagyon csicska munka a semmiért kb. Úgyhogy én azt javaslom, hogy ha mindenképpen pincér akar valaki lenni, akk mennyen külföldre, főleg óceánjáróra, aztán nem muszáj kint ragadni, de ha pár évre kimész akkor már nem kell hitelt felvenned a házra :D
2012. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello:D Én is oda készülök és lehet én is gondolkozom egy albérletben ha még áll a dolog írjatok:D
2013. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!