Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit választanál? OKJ-t vagy...

Mit választanál? OKJ-t vagy mesterképzést?

Figyelt kérdés
Idén végzek kommunikáció és média alapszakon. Szeretem ezt a területet, egy-két helyen voltam gyakornok, építem a kapcsolataimat és a referenciáim. Azonban tudom, hogy rajtam kívül rengetegen végeznek ezen a szakon, és kevés a munkahely. Mesterképzésre szeretnék jelentkezni, mert azt már csak az vállalja, aki tényleg komolyan gondolja és talán több esélyem van egy egyetemi diplomával. Viszont mellette nagyon érdekel az informatika is, műszaki középiskolába jártam. Van kétéves, felsőfokú OKJ-t adó Webprogramozó szakma, ami még érdekelne. Ráadásul még ez is ingyenes lenne. Nem tudom, mi érné meg jobban, folytatni amit elkezdtem, vagy egy másféle területű végzettséget is szerezni. Én nem hajszolom a diplomát, nem hiszem, hogy akinek van az több lenne. Szeretek tanulni, de életem végéig nem tanulhatok, jövőre már csak munka mellett tehetem.
2012. jan. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a mesterképzést választanám.Pont azért amit leírtál,sokan végeznek az alapszakon, a mesterképzést azonban már kevesen (kevesebben) fejezik be.Mi lenne a terved az alapdiplomával és az OKJ-vel?Hogy tudnád a kettőt ötvözni?
2012. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van nyelvvizsgád ?
2018. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!