Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar szak után milyen...

Magyar szak után milyen mesterképzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Ha nem vesznek fel az első három helyre, akkor magyarra fogok menni (ELTE), mert oda szinte 100%, hogy felvesznek. De tudom, hogy sajnos egy sima magyar diploma nem sokat ér ma a munkaerőpiacon, ezért érdeklődnék, hogy melyik mesterképzések azok, amikkel érdemes szemezni.

Illetve számít-e ma a munkaerőpiacon, ha valakinek a görög is anyanyelve a magyar mellett?

köszi


2011. máj. 11. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, h számít

mehetnél görög fordítónak (nem hiszem, h sok van belőlük) :)

mondjuk görög-magyar fordító mesterképzés nem tom, h indul-e vhol Mo.-n :S

2011. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A magyar szakkal nemhogy nem sokat, hanem SEMMIT nem tudsz kezdeni. (Tapasztalat :) ) Vagy vegyél fel görög szakot (biztos ilyen is van a bölcsész karon)Illetve később, ha esetleg hajlandó lennél multinál dolgozni, nagyon jól fog jönni a görög nyelv! Úgy tapasztaltam az én munkahelyemen, hogy a "ritkább" nyelvekre elég nagy a kereslet.
2011. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újgörög nyelv?
2017. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a magyar szak nem is kell
2017. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!