Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fősulis nyílt napra a szülők...

Fősulis nyílt napra a szülők el szoktak menni? Vagy csak a diákok?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék de mindkét szülőm el akar jönni.. elég kellemetlenül érzem magam már, jó hogy a nagyszüleimet nem hozzák! Azt mondják nekik is ott kell lenni, hogy tanácsokat adjanak, de nem túlzás ez egy kicsit? Ti hogy vagytok vele?
2012. jan. 11. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a szülő ilyen helyre, mert nem mondanak semmi konkrétat, csak fényezik a sulit stb. legalábbis ahol én voltam, ott semmi tényt nem mondtak az oktatásról. Hazahoztam szórólapokat, meg megnézegettük a sulik honlapját, olvastam pár fórumot és így döntöttünk a szüleimmel együtt, hogy melyik legyen a befutó szak.
2012. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
értem :) köszi, amúgy elmentem már és kb minden második emberrel ott volt legalább egy szülő :D ( amúgy ez egy művészeti suli, lehet azért, nem ilyen jogász meg mittudomén, szóval elég tényszerűek voltak meg elég kis csapat volt csak a nyílt napon is nem az a nagy tömeg)
2012. jan. 13. 20:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem jöttek el, fel em merült, h eljönnek. Minek, figyelni magam is tudok, meg egyetemre sem fognak helyettem járni. Amúgy is így sokkal közvetlenebbb a hangulat, legalábbis nekünk elég jó kis kocsmatúra lett a városnézésből
2012. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!