Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,6-os átlag rossznak számít...

3,6-os átlag rossznak számít gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Általános iskolában 4,0 és 4,5 között mozogtam felsőben, most, kéttannyelvű gimnázium 10. osztályában már csak egy 3,6-ra futja.
2012. jan. 12. 20:46
 1/6 glekfan válasza:
23%
Lány vagy fiú vagy?
2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,mennyire erős gimiben vagy;hogy lustaságból ennyi az átlagod vagy ennyire vagy képes;hogy protkós vagy-e;és hogy olyan szakon vagy-e,ahová szerettél volna bekerülni.


Nem olyan rossz ez az átlag.A jegy nem mindig tükrözi a tudást,nézd meg,hányan nyalnak be..;) Úgyhogy ne aggódj.:)


Én is 10.-es vagyok,Debrecen legjobb gimijében tanulok,és félévem 4,2 körüli lesz...Évvégére 4,5-et jósolok.:D De ez még úgysem számít,majd a jövő évi meg az azutáni jegy a fontos.

2012. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok, egy erősnek mondott budapesti gimnáziumba járok, kéttannyelvű, és hát igazából azért ennyi, mert szärok bele a tanulásba:D
2012. jan. 12. 23:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem protekciós, és végül is erre a szakra akartam jönni:D
2012. jan. 12. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
melyik suliba jársz?:D
2012. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szt. László
2012. jan. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!