Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EKF-en ugyanazt a tárgyat...

EKF-en ugyanazt a tárgyat hány félévben lehet felvenni és ugyanazt a vizsgát hányszor lehet megpróbálni (nem egy vizsgaidőszakban, nem elkülönitve a fizetős és nem fizetős vizsgát, hanem összegezve az egész tanulmány alatt)?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy 5x lehet egy vizsgát megpróbálni és ha nem sikerül 5. alkalommal se akkor kirúgják az embert az iskolából. De nem találok rá sehol bizonyosságot ill. a csoportban sem tudjuk. A féléves tárgyfelvételhez pedig ötletünk sincs. Köszi a segítséget!
2012. jan. 12. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

5x, de utána sem rúgnak ki, hanem talán rektori engedély kell, hogy próbálkozhass tovább.

Nem magyar szakos vagy netán? Mert Sz. Zs. tanár úrnál, ha nem megy a vizsga, azzal nem vagy egyedül. Azt tudja az egész iskola, beleértve a fejeseket is, hogy nála a kétdiplomások is simán megbuknak. Ez a kedvenc elfoglaltsága. Magányos szegény, nincs kit szop@tni neki... Minden évben megy rá egy csomó panasz, a tanulmányi osztályon sem kedvelik(és most finoman fogalmaztam). Ott mondták, hogy van egy marék diák, aki már a doktoriját írja, és az elsős tárgyból Sz. úrnál még mindig nem ment át. Ja, és, hogy Sz. úr a névlistát lebegteti büszkén, mutogatja a többi tanárnak, hogy ő milyen kemény, mert nézzék: nála a 97 százalék mindig megbukik. Szóval, ha esetleg nála buksz, akkor teljes nyugalommal mehetsz új vizsgát kérni, mert mindenki tudja, mi a helyzet. A tanulmányin szerencsére a diák mellett állnak, bár tehetetlenek.

2012. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem magyar szakos vagyok, csak volt egy tárgy amiből rengetegen buktunk és úgy nézett ki, hogy jövőre is fel kell venni a többségünknek, aztán ezért kérdeztem. De az utolsó vizsgaidőponton szerencsére a legtöbben átmentünk már. :)
2012. jan. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!