Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012. január 1-jétől tényleg...

2012. január 1-jétől tényleg fizetős lesz az összes egyetem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és a hallgatóknak kell felmosni a folyosókat, és csak hátraszaltóval léphetik át a küszöböt.

Honnan szedsz ilyen hülyeségeket?

2011. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most megint milyen rémhír? Szó volt arról, hogy néhány p*csára telített szakot költségtérítésesre változtatnak, pl jogász, vagy a közgazdasági szakok zöme. Egyrészt a tervezet még nem lett elfogadva, másrészt szó volt arról is, hogy inkább csak az államilag támogatott helyeket kéne csökkenteni. De nem minden szak, könyörgöm! Így is orvos hiány van, és szerinted ki lesz az, aki félévente egy millát kiperkál az államnak? Ha lesz is ilyen az tuti külföldre megy. Gondolkodjunk már egy kicsit!
2011. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. nov. 25. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Visszaolvastam , amit írtam és szeretnék elnézést kérni, ha kicsit alpári módon válaszoltam, kicsit ingerlékeny állapotomban voltam éppen :(
2011. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi baj nem szoktam ilyenen megsértődni én csak hallottam és kíváncsi voltam igaz e
2011. dec. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!