Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmai gyakorlatra tanácsok?

Szakmai gyakorlatra tanácsok?

Figyelt kérdés

A gyakszi féléves lesz,egy rendezvényszervező és éttermes cégnél. Vendéglátás-szervezés szakon diplomázok júniusban.


Magamról: Udvarias segítőkész vagyok,de nehezen nyílok meg és ismerkedem, néha feszengős.. 23f



2012. jan. 13. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

én általánosságokat tudok írni, de nem vendéglátós területen vagyok...

1/mindig légy ott pontosan, ha lehet ne késs

2/ ne akard ellazázni a gyakorlatot, pl: ne várd el, hogy majd leigazolják a felét, ne csinálj rendszert abból, hogy előbb elkérezdkedsz

3/ mutatkozz be az új arcoknak, főleg, ha a tereptanárod nem tud bemutatni. Mond el ki vagy, mi miatt vagy ott, melyik suliból jöttél

4/ ha van valami dresscode a vendéglátásban, akkor azt tartsd be, annak megfelelően öltözködj, akkor is, ha gyakornoktól nem várják el

5/nem baj, ha nem vagy barátságos, de 1-1 kedves gesztus alap a kollégák felé pl: ha látod őt akkor köszönj neki a folyósón akkor is, ha csak látásból ismered

6/ ami feladatot adnak azt vállald el, ne akard megúszni a munkát

7/ ha valami nem világos, akkor kérj útbaigazítást a tereptanártól, vagy egy tapasztalt kollégától, mielőtt valami butaságot csinálnál

2012. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!