4,4-es átlag az jó?

Figyelt kérdés
nyolcadikos vagyok , ezzel az átlaggal könnyű bejutni erősebb sulikba?
2012. jan. 13. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a 4.4 átlag nagyon jó! :) Gratulálok hozzá,nagyon sok korodbelinek nincs kitartása ilyen eredményekért küzdeni!
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ milyen szemszögből nézzük a jót. :) Én pl. felsőfokú képzésen vagyok pont 4.4-es átlagú. Amúgy bekerülhetsz simán, de milyen erősebb sulira gondoltál konkrétan?
2012. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Második válaszoló, a 4.4-es átlag egy általános iskolásnak teljesen jó... ne keverd ide a felsőoktatást,mert az egy tök más kategória.
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ mennyire erős suliba akarsz menni.Nem rossz a 4,4-es átlag.
2012. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért nem egészen, mert ha a fő tantárgyakból pl csak hármas, vagy ne adj isten kettes is van közte és a tesi, a rajz, az ének, a technika meg egyéb tantárgyak húzzák fel az átlagát akkor nem elég egy erős iskolához.


Úgyhogy inkább az a kérdés, hogy melyikből hányas vagy, nem az átlag a lényeg. :)

2012. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát... egy erősebb suliban ezzel elvérzel.

Nem rossz átlag, de nem is túl jó. Persze ha tesi, ének, rajz rontja le, akkor jó. Ha matek, magyar, töri stb., akkor nem jó.


Én kitűnő voltam egy nyelvtagozatos osztályban (erős suli) végig, összesen 2 négyesem volt, harmadikban rajzból és ötödikben környezetből, és egy átlagos (nem erős és nem gyenge) középiskolában iszonyúan szenvedtem elsőben, hogy fel tudjam venni a tempót.

2012. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem rossz, de nem is olyan jó. Persze attól függ, honnan nézzük, és hogy mit takar az az erős suli kifejezés. Ha csakis a Fazekast meg az Apáczait, akkor azt kell mondjam, hogy elég gyenge. Más esetben elég jó is lehet.
2012. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bumbi02 ***** válasza:
55%

Így nem lehet megmondani.. Aki azt mondja hogy ez nagyon jó.. attól megkérdem hogy mi alapján?


Nem mindegy hogy az iskola ahol elérted milyen erősségü..

példa


Én a város egyik legerősebb általános iskolájából 3,6os átlaggal bekerültem a megye legjobb gimijébe (országos szinten is top50-ben volt az a gimi) Több ostálytársam egy sokkal gyengébb iskolából jutott be, csak 5,0-as átlaggal..

Aztán a gimnáziumban mindketten 3,6os átlaggal zártuk az első tanévet... (csak annyi különbség volt hogy én 12.re 4,8as lettem ebben gimnáziumban, míg ők megrekedtek 3,6-4,0 közt..)


Tehát az se mindegy hogy melyik suliban vagy 4,4es..


Amúgy meg az átlag semmit se számít.. UGyanebben gimnáziumban, volt egy csaj aki folyamatosan színötös tanuló volt (mert tudott magolni) aztán egy elég utolsó egyetem, elég utolsó szakára került be...

2012. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát a tantárgyi pontokból 50/43 viszek.
2012. jan. 13. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne keserítsétek már el a kérdezőt,de komolyan...a 4.4 átlag hol nem elég jó? De tényleg, szerintem becsülendő,hogy tanul, nyilván lehetne színötös meg minden, de azért azt erős kijelenteni,hogy "ezzel egy jobb középiskolában elvérzel"... Inkább biztatni kéne, hogy őt legalább nyolcadikban a továbbtanulás érdekli,nem a smink,sp meg az alkonyat, mint a többi korabelit...
2012. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!