Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire felkészítő oldal...

Érettségire felkészítő oldal nincs vagy olyan ami magyarázó nem pedig gyakorló?

Figyelt kérdés
Matekórákon amiket nem értettem meg szeretném átismételni de nem gyakorló feladatokkal hanem először inkább minden témához lévő magyarázat vagy pl-dákkal és amik vannak könyveim azokba sincsenek ilyenek a tanárunk meg nem ismételtet velünk csak épp hogy belekezd azzal a szlogennel lassan 4éve hogy levagyunk maradva..könyörgöm valaki irjon egy oldalt ilyen matek vagy bármi más is lehet csak ne gyakorló hanem ilyen kimondott magyarázó amin nem csak egy témakör van és nem csak matekos lehet más is :((((
2012. jan. 15. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Számomra sajnos elég reménytelennek tűnik találni egy ilyen oldalt. Talán a legjobb az lenne, ha keresnél egy tanárt (akár egy egyetemistát, vagy olyan gimnazistát, akinek tényleg jól megy a matek...).


Amúgy interneten azt tudod csinálni, hogy itt vannak a részletes vizsga követelmények:

[link]

Matekból

[link]


Ezeken szépen átrágod magad. A táblázaton belüli egyes fogalmakra rákeresel, stb. Matematikából a Wikipédia egész jó, közép szintű érettségi szintjén talán még a magyar is.


De a legjobb felkészülés mindenképpen a gyakorlás. Előveszel egy korábbi vizsgafeladatsort ( [link] ), és elkezded csinálni. Ha valamit nem értesz, akkor megkérdezed valakitől, akinek jól megy. (Akár a matektanártól, bár ezt nem nagyon merem emlegetni a fentiek alapján...)

2012. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, bár én a tanköny összes feladatát meg szoktam csinálni gyakorlás képpen.
2012. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:):) hát tanárt fizetni kéne és nincs pénzünk :( ismerős vagy mondhatni inkább barát van aki tudja csak hát nem tudnánk összehozni egy olyan időpontot ami mindkettőnknek jó lenne:S de megpróbálom majd valahogy mégegyszer köszi :)
2012. jan. 16. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
sok sikert:):):)
2012. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))
2012. jan. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!