Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gazdasági szakokon...

Szerintetek gazdasági szakokon kb mennyivel nőhet a ponthatár? (fizetős szakokon, SZTE-GTK)

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak minimálisan,de az is lehet hogy csökken.ugyanannyi embert vesznek fel csak most nagyobb arányban fizetőset mint eddig,szóval ha mindenki átmenne fizetősre aki eddig bekerült volna államira de most nem akkor is ugyanott van a ponthatár...szerintem:D
2012. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért érezhetően nőni fognak a határok. Mivel ingyenesen 250 embert vehetnek fel, így sokaknak a fizetős marad amire ugyancsak sokan jelentkeznek.
2012. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sztem nem fognak nőni, mivel mindeki úgy van vele, hogy nem fog feleslegesen emeltezni. Sztetek?
2012. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

remélem hogy nem fog nőni. Most állok a felvételi előtt és nem hiszem hogy 380 pontnál többet el tudok érni:/

Tavaly még 10-12-en akartak SZTE-GTK-ra menni, most már csak 3-4 ember. Nem tudják fizetni a tandíjat.

2012. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mármint az én osztályomban..
2012. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!