Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a József...

Van esélyem bejutni a József Attila Gimnáziumba (budapesti)?

Figyelt kérdés
Most lesz ugye a felvételi, és nagyon szeretnék oda járni szeptembertől. Eddig szerencsére minden évben, mindenből 5-ös voltam. Nagyon szeretnék bejutni a gimnáziumba, biológia tagozatra (állatorvosi a cél). Szerintetek? Mennyire nehéz a szóbeli felvételi? Minden apró véleményre, tanácsra kíváncsi vagyok. Légyszi írjatok. :)

2012. jan. 17. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Általánosba nagyon lazára veszik a fazont a tanárok nem igen tanítanak. Majd a gimiben kiderül mennyire bírod azt a tempót, amit már az általánosban is tartani kellett volna. Szóbeli meghallgatás az szerintem nem vészes. Ha bioszból kérdezgetnek majd, akkor biztosan olyan dolgok lesznek közte, amit az apró betűs részben találsz meg, amit úgymond még a tanár se mond el órán, de fontos. Készülj fel, nem lesz könnyű!
2012. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt a "tanárok nem igazán tanítanak" ezt azért nem mondanám, az iskolának elég jó a színvonala. De azért köszönöm a választ. :)
2012. jan. 17. 18:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a JAG biológia tagozat a célom!! :) Előre is sok sikert a felvételihez!!! :)
2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem JAG általános, humán, spanyol NYEK, francia NYEK, angol kezdő NYEK a célom.:D Sok sikert a bioszosoknak! :) Remélem jövő tanévbe találkozunk! :D
2012. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is megjelöltem az angol kezdőt, és az általánost is a biosz után, hiszen nagyon szeretnék bejutni.:) Neked is sok sikert, és jövőre remélhetőleg találkozunk!! :DD
2012. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)) Vagy szóbelin!! :DD
2012. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
vagy ott..: ) (2. és 5. voltam) : D
2012. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mennyi lett a központid? :)
2012. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem túl sok..sőőt. (62 pont - 31 matek, 31 magyar)

Neked? :)

2012. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56. Wááá nagyon levagyok maradva a többi Jóskába igyekvő embertől, mivel az átlagom sem a legjobb.:S Ráadásul középiskolából jelentkezem át, de ugyan úgy 9-es leszek, mint Te.:)
2012. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!