Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi mellett kizárt a...

Orvosi mellett kizárt a sport? (lent kicsit bővebben)

Figyelt kérdés

Lenne-e időm délutánonként eljárni sportolni-minden nap?Meg tudom-e úgy csinálni az órarendemet,van-e valami kiskapu,hogy legyen erre időm minden délután,kb 3órán át?(kb.fél4-fél7-ig)

Van ilyenre példa orvosin?


2012. jan. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem nem megoldható. Az órarendünk eléggé kötött, 90%-ban nem mi állítjuk össze, csak az elektív/fakultatív tárgyak idejével lehet variálni. Lenne pár nap, mondjuk egy-kettő egy héten, amikor ezt meg tudnád csinálni. Továbbá, mikor akarsz tanulni? Fáradtan nyolc után? Én őszinte leszek, szerintem vagy orvosi vagy versenysport.
2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bensdorp ***** válasza:
Teljesen így van, ahogy az előttem szóló írta. Ha nagyon szeretnél sportolni, hetente 2x még meg tudod oldani, de többször semmiképp. Már így is az eredményeid fogják bánni.
2012. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Azt még meg tudod oldani, hogy eljársz kondizni/futni esténként pl, mondjuk heti 2-3 nap, plusz hétvégén. De hogy fix edzésre minden nap fél 4-től 7-ig? Esélytelen.

Nagyrészt fix az órarend, nincs kívánságműsör, mindent a saját csoportodhoz kell felvenned.

2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

DE...ez,amiket írtatok,a SOTE-ra is igaz?Mert a SE órarendje alapján én úgy láttam,hogy meg lehetne oldani úgy,hogy egy-két előadást kihagyok ebben a délutáni időpontban.Mivel a gyakorlatok úgy is délelőtt vannak.A választhatóakat meg felvenném úgy,hogy beleférjen az időrendembe.

2012. jan. 19. 18:12
 5/7 bensdorp ***** válasza:
79%

A gyakorlatok egyáltalán nem feltétlenül délelőtt vannak. Pláne nem a választható tárgyak, amikből néhányat kötelező felvenned az évek során. És ahogy írták a többiek, a SOTÉ-n nem Te választod az órarendedet, legfeljebb felsőbb években tudsz 1-2-t ügyesen felvenni, de azt is csak akkor, ha gyorsabb vagy (ill. gyorsabb a számítógéped) másoknál jelentkezéskor.

Nézd, itt vannak az órarendek: ora.sote.hu

Látod? Akad gyakorlat délután is rendesen...

És legtöbb előadásra muszáj bejárni, mivel katalógus van, és ha pl. 3-ról hiányzol, több intézet nem enged vizsgázni.

2012. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bensdorp ***** válasza:

...vagy enged, de mínuszból indulsz.

(ez lemaradt, elnézést)

2012. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi...

DE... :) az órarenden alapján-akárhogy is nézem-a gyakorlatok tényleg zömmel délelőtt vannak...

2012. febr. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!