Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A "büfészak" szó honnan ered?

A "büfészak" szó honnan ered?

Figyelt kérdés
valaki szerint a hallgatók óra helyett a büfében ülnek, egyesek sznt meg a diplomájukkal kb. csak a McDonald's-ba (büfékbe)mehetnek dolgozni.
2012. jan. 19. 21:10
 1/7 bensdorp ***** válasza:
75%
Az utóbbi. Néha mondják büfé-ruhatáros szaknak is. :)
2012. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
is-is...vannak olyan szakok, ami tényleg annyit ér, mintha büfében ülnél, és vannak olyanok is, amivel mehetsz mekibe...
2012. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

abból a viccből, hogy mit mond a bölcsész a gépészmérnöknek

-elvitelre vagy itt fogyasztja?

2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bensdorp ***** válasza:
Na meg azért is, mert kb. annyit kell tanulni, amennyi tudás a büfébe (ruhatárba) kell majd. Én erre szoktam használni ezt a jó ki kifejezést. :)
2012. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a turizmus-vendéglátás szakot hívják így azok, akik azt hiszik, hogy ez nem szakma, mert annyira felvágnak, a PSZK-val, vagy épp bármi mással. Csak azt nemtudom, hogy miért..
2012. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: a turizmuson kívül a kermarkot, kommédiát,mindenféle "nemzetközi"-vel kezdődő szakot és a bölcsész szakokat(kivéve talán a nyelvszakokat) is büfészaknak hívják.
2012. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A büfészak elnevezést a magukat egyetemi elitnek tartó idióták találták ki,csak azért,mert lenézik azt,aki humán tárgyakat tanult. Egyébként a legnagyobb büfészakozók dolgoznak az agrásos diplomájukkal a gyorséttermekben,csak mondom.


A diplomáddal oda mész el dolgozni,ahová akarsz,ahová van erőd meg kitartásod bejutni. Rohadtul mindegy,hogy hol szerezted,milyen szakon,amíg Te magad tudod,mit akarsz kezdeni vele.Ennyi a tiszteletteljes véleményem.

2012. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!