Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy tanítani kéne pénzügyi ismereteket a magyar iskolákban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Viszont minél többet tanulok autodidakta, annál kevésbé tudom körvonalazni, mit is kéne tanítani.

Egy dolog van, amit biztos, hogynagyon bele kéne verni mindenki fejébe: csak azt írja alá, amit elolvasott és meg is értett. Ha ebben a szellemben járnának el az emberek, biztos, hogy sokkal kevesebb problémájuk lenne.

2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapfokú ismereteket mindenképpen jó lenne.
2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen pl tánc és dráma és stb órák helyett...
2012. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kapo1588 válasza:

persze h kéne. mert hiába tanulják matekból a kamatos kamatot azt már nem érti a magyar h az jó dolog és ő is alkalmazhatja...

szerintem 8-kos korukba legalább egy 20-25 óra lehetne. de egy tantárgy is lehetne mint életvitel és abba lehetne tananyag.

2012. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

általánosban ennek semmi értelme

különben is, mit nevezünk pénzügyi alapismeretnek?

én már 5 éve ezt tanulom, és szerintem nincs olyan alap

2012. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy alap, bármerről meg lehet közelíteni, az alaptörvények, a könyvelés, statisztika, stb.
2012. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!