Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kell félévente OKJ-n...

Miért kell félévente OKJ-n tandíjat fizetnem ha ez az első szakmám?

Figyelt kérdés

Minden OKJ-s iskola kiírja, hogy az első képzést az érettségid után az állam finanszírozza. Nekem is ez azelső ilyen képzésem, de mégis küldi a suli a levelet, hogy fizessek megint 10ezer forintot.

Tehát ha félévente 10 ezer akkor az 40-re jön ki.

Akkor ez most hogy van? Átvágnak vagy mi?

Eddig egyik ismerősöm, okj-n tanuló diák-nak sem kellett az elsőnél fizetnie.


2012. jan. 19. 22:07
 1/6 anonim válasza:
Nappalin tanulsz? Ha nem, talán az lehet a gond. Ha igen, kérdezd meg a sulit! Sajnos többet nem tudok segíteni. Talán más jártasabb.
2012. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam egy OKJ-ra, ami első szakma volt, de fizetni kellett, mert a suli így döntött, akkor viszont otthagytam, amikor duplájára emelték a díjat. Második évem 90 ezer lett volna. Szóval te még nem is vagy rossz helyzetben.
2012. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hiába az első szakmád, de az állam csak 22 év alatt támogatja (23, ha év vesztes vagy).
2012. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, áprilisban érettségiztem és ez az első szakmám. :/

fura ez nekem, na mindegy

2012. jan. 23. 21:56
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és igen rendesen nappali tagozatra járok.
2012. jan. 23. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik ez a suli?
2016. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!