Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a felvételi létszám elosztásokról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 09:55
 1/4 anonim válasza:
Felháborító!!!
2012. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl azt sem értem, hogy a jogot is miért nem lehetett igazságosan elosztani. Mert azt a 100 főt elosztották az egész országban 2 egyetem között, és ennyi....
2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felháborító és gusztustalan.

Azért azt is felfoghatnák, hogy nem mindenkinek van pénze arra, hogy a fővárosban tanuljon. És kolit ugye nem kap mindenki.

Ha vki nem tudná finanszírozni a pesti életet, csak a vidékit (mondjuk Szeged közelében lakik), akkor dögöljön meg, mert esélye sincs, hogy bejusson államira, mert NINCS?

(Jogra gondoltam itt most)


Engem nem érint, egyrészt mert már egyetemista vagyok, másrészt egyébként is olyan szakra járok, amit nem nagyon érintenek a változások, de így is felháborítónak tartom.

2012. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem se nagyon érint, de én sem tartom túl jó intézkedésnek. Egyrészt szemétség azokkal a diákokkal szemben, akiknek tényleg két hét van a leadási határidőig, és fél év alatt át kell állniuk egy teljesen más szakra. Külön felháborít, hogy még ezek után azt nyilatkozzák, hogy az emberi elme univerzális, semmibe sem kerül átállni. Alapvetően amúgy szerintem is szükséges a csökkentés, egyrészt valóban egy idő után az állam nem fogja bírni az ingyenes felsőoktatást, csak nem így egyik pillanatról a másikra kellett volna 95%-kal csökkenteni mondjuk a gazdasági képzést. De abban igazuk van, hogy évente pl 2000 gazdálkodási és menedzsmentes meg turizmusos hallgatóra nem biztos, hogy szükség van. (nem őket akarom bántani, én is egy vagyok közülük:)
2012. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!