Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van olyankor, ha egy...

Mi van olyankor, ha egy 8-osnak elveszik a matek felvételi lapját, mert beszélt, és kiküldik a teremből?

Figyelt kérdés

Lányom mesélte, hogy egy fiúnak elvették a lapját idő előtt és kiküldték a teremből. Gondolom ilyenkor nulla pontos lesz a felvételije. Én sajnálom szegény gyereket és a szülőket, ezzel a jövőjét tette tönkre.

Meg sem írhatja újra? Így elveszíteni 50 pontot!! Hova tud így menni továbbtanulni?

Tudom, nem az én problémám, de nem tudom túltenni magam rajta. Ez nem olyan mint egy sima dolgozat, ez a továbbtanulás!


2012. jan. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem valahol igazuk van, hogy elvették...ez igen a továbbtanulás! a gyereknek is tudni kellett volna ezt...ha meg ilyen hülye magára vessen! Ő rontotta el a jövőjét, nem a tanárok! Amúgy meg nem a világ vége...a középiskola még semmi...majd ha az érettségijét veszik el akkor aggódnék...

Amúgy elvették de amit addig írt megkapja.

2012. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szegénykém. :/

Azért mégiscsak 14 éves... Annyira mégsem felnőtt.

Én nagyon kiakadtam volna a helyébe.

Remélem azért azt megadják neki, amit eddig írt.

2012. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 14 éves is felfogja, ha azt mondod neki, hogy nem lehet beszélni, akkor nem lehet...

Ezt már az elsősöknek is elmondják...

2012. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de egy 14 éves fiúnak fel kellett volna fogni a helyzet súlyosságát.
2012. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Osztálytársaim is mesélték, hogy a termükből kitettek egy gyereket matekról cuccostul-mindenestül. Szerintem 0 pont...
2012. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pótfelvételi nincs ilyenkor?
2012. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!