Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályosok! Hogy ment a...

8. osztályosok! Hogy ment a felvételi?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar jól, szerintem lesz 40 pont, de a matek csoda ha 25 lesz... az irtó szar lett!
2012. jan. 21. 12:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
a magyar könnyű volt.. a matek viszont... xd az a lineáris szar nagyon nem ment. :D beírtam mindenféle hülyeséget. a szögszámítós se ment annyira.. ott is inkább csak tippelgettem. :P neked mi jött ki a 10. feladatra?
2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

úristen BORZALMAS:D

Mi a halál az a vektor?

A magyar ment. Ti kiről írtátok a fogalmazást? Én Jane Eyre.

De a matek..áá...tele van a próbálkozásaimmal, remélem azokra azért kapok pontot.:D

2012. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

fhu hát én mindkettőt elb.sztam :/

matek omg, az utolsóó úristen hagyjuk

2012. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

A vektorral nem vagytok egyedül... szerintem nem sok helyen van benne a kerettantervbe... a másik ami szar lett matekból az a 10. feladat. A többi szerintem/remélem jó.

Ahol be kellett karikázni az igaz állítást ott csak tippeltem, mert a végére hagytam és nem volt időm :D


A magyar mint említettem szerintem jó.

2012. jan. 21. 12:52
 5/47 anonim ***** válasza:
hát.. asszem a vektor az irányított szakasz, aminek iránya meg hossza is van.. xd valami ilyesmi.. én Elizabth Bennettről írtam (Jane Austen)
2012. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
magyar egész jó az viszont a matek .... az a jó hogy eddig akit kérdeztem azok sem tudták ez a vektoros-at szóval mindenkinek rossz lesz
2012. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
megnézve a megoldókulcsot... matektól legalább 30 pontot várok, magyartól legalább 40-et.
2012. jan. 21. 13:25
 9/47 anonim válasza:
A magyar jól a matek az.......nem a legjobban.Mikor kijöttünk a teremből akkor mindenki azt mondta hogy a vektorost nem tudta,és hogy a matek szarul volt össze állítva
2012. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
szerintetek az jó, ha a fogalmazásba a mesékben lévő hercegekről írtam? mert tényleg nem jutott semmi az eszembe, a Jane Eyre tényleg jó ötlet, imádom azt a könyvet... idióta vagyok, hogy nem jutott még ennyi se az eszembe :/
2012. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!