Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételi, és milyen iskolákba szeretnétek menni?

Figyelt kérdés

Nekem a magyar minimum 40, de remélem lesz az 45-46 is, a matekot pedig elcsesztem. A hetes feladat semmi, mert nem tanultuk a vektorokat -,-"

A tízes feladat sem lett fényes... a többi jó. Max 40 pont lehet szerintem, minimum pedig 30 :/

De még ha a minimum is lett mindenből akkor sem olyan vészes, mert gimibe majd 170 pontot viszek így is a 200-ból (bizonyítványok kitűnőek).

És nektek?


2012. jan. 21. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakközépiskolába mennék....Magyarból nem hinném hogy sokat hibáztam,de a matek....Nem is tanultunk még olyat hogy vektor izé......Megnéztem a javítókulcsot,matekból NEM LETT HIBÁTLAN feladatom....Olyan alapvetőeket elrontottam....Két feladatba pedig bele sem kezdtem...De úgy látom hogy sokaknak szar lett a matek.
2012. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

jahjah a 7es az szar volt nekem is...valamitazért oda irtam ,:D de misem tanultuk nekem még az utolsó..

magyar pedig jól :)

2012. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én a legjobb gimibe AKARTAM menni, de a matek az valami eszméletlen szar lett. nem tudom kik találják ki ezeket a feladatokat, de nem láttak még nyolcadikos diákot, az egyszer szent. Úgy számoltam, hogy lesz 23-4 pontom, de hát az édeskevés. Ha neked olyan 40 körül meglesz, az országos viszonylatban elég elszomorító számomra.

Nekem alapból van két négyesem, amit néznek, szóval eléggé le vagyok törve... egész tegnap bőgtem. ráadásul úgy jártam, hogy elfelejtettem megcsinálni az utolsó feladatot. El nem tudom képzelni, hogy mért így kellett összekapcsolni a feladatokat. Mint egy füzet. És ha ki akartam vmit számolni, akkor lapozhattam a füzet végére...

ez a magyar oktatási rendszer kaki:/ hetente kétszer jártam felvételi előkészítőre magántanárhoz, olyanokat tudtam, amikkel 53 pontos felvételit írhattam volna (50ből). De eléggé eltértek javarészt a feladatok a HASZNÁLHATÓ tananyagtól.

A magyarom viszonylag jól sikerült. Már ahhoz képest mik voltak benne. A halandzsaversen totál kiakadtam...

2012. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem ugyanez :| a magyar jól sikerült 40 pont kb, a matek meg az akváriumoshoz meg a kockáshoz alig volt időm hozzákezdeni :| és énis kitűnő voltam egész fölsőben, csak attól félek, hogy nem vesznek igy föl fizika szakra, hogy majd azt mondják nem érdemes megpróbálnom :| ugyhogy még fogalmam sincs pediig én isa legjobb gimibe akartam menni mint az előző válaszoló :|
2012. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 76.. magyar 41 matek 35:/ aztán ha jófejek akk lehet adnak több pontot pl a fogamazás miatt.... madáchba szeretnék menni....: )
2012. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én tudtam a amtekot 45-48 körüli lesz, de én nem lapoztam a végére a számolás miatt?? mellette nem lehetett? nekünk a felügyelő tanár aztmondta, hogy számolhatunk mellette is szal én nem számoltam a végén semmit...
2012. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: De, lehetett, csak a végén több a hely :)
2012. jan. 22. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
77 pont :) 40 magyar 37 matek :) egy középerős gimibe akarok menni reál tagozatra :D(lány vagyok :P)
2012. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, (15.20-as) pontosan melyikbe??:D
2012. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miskolc:)
2012. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!